Alsancak korsan taksi hizmeti İzmir Alsancak semtinde büyük önem taşıyor. Zira İzmir’e yeni gelen ve özellikle de İzmir’in gözbebeği Alsancak’ı görmek ve gezmek isteyen kişiler toplu taşıma yerine korsan taksilerle daha konforlu şekilde şehri gezebilmektedir. Toplu taşıma araçlarının tercih edilmesi bir şekilde kişilerin zaman kaybı yaşamalarına neden olacağından hızlı ve güvenli ulaşım için Alsancak taksi durağımızla iletişime geçmeleri mantıklı bir seçim olacaktır. Firmamızdan 7/24 dilediğiniz zaman aralığında taksi hizmetleri alabilirsiniz.

Lozan korsan taksi durağı İzmir Alsancak semtinde yer alan taksi işletmemizin durağı olup 7 gün 24 saat taksi talebinde bulunabilirsiniz. Taksi durağımızla iletişim kurduktan kısa bir zaman sonra yaklaşık olarak 15 dakika içinde belirtmiş olduğunuz adreste aracımız hazır olacaktır. Taksi işletmemiz bölgede yer alan kişilerin kaliteli ve konforlu ulaşım hizmeti almasını sağlayan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir işletmedir.

Alsancak Korsan Taksi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Alsancak korsan taksi firmamız genel olarak bu hizmeti sunarken alanında deneyimli ve İzmir trafiğine ayak uyduracak kapasiteye sahip sürücülerle ve modern araçlarla yola çıkmıştır. Dolayısıyla bölgede hızlı ve en önemlisi alanında deneyimli sürücülerden güvenli bir ulaşım hizmeti almak istiyorsanız 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman aralığında taksi hizmeti talep edebilirsiniz. Taksi durağımızda kaliteli ve konforlu şekilde sunmuş olduğumuz taksi hizmetlerimiz şu şekildedir:

 • Şehir içi ve şehirler arası konforlu yolculuk imkanı
 • Havalimanı transfer
 • Kargo taşımacılığı
 • Evrak taşımacılığı
 • PET taşımacılığı
 • VIP araç hizmeti
 • Ucuz ve sabit fiyatlarla ulaşım hizmeti
 • Otogar transfer hizmeti
 • Otel transfer Hizmeti
 • Hızlı ve güvenli yolculuk avantajı

Bu şekilde sıralayabildiğimiz hizmetlerimizi kaliteli modern araçlarımız ve usta şoförlerimiz eşliğinde almak isterseniz rahatlıkla 7/24 Basmane korsan taksi durağımızın iletişim numarasını tuşlamalısınız. Ancak bu şekilde Alsancak korsan taksi hizmetlerimizden yararlanmanız söz konusudur.

Alsancak 7/24 Hızlı Korsan Taksi Hizmeti Nedir?

Alsancak Kültürpark korsan taksi hizmeti ile günün her saatinde hızlı ve 7/24 korsan taksi hizmeti alabiliyorsunuz. Taksi durağımızda sunmuş olduğumuz taksi hizmetlerimiz bünyesinde yer alan araçlarımızın tamamı modern araçlardan oluşmaktadır. Durağımızda yer alan her bir aracımız bir sonraki müşterimiz için hijyenik şekilde bakımları yapıldıktan sonra sizlere hazır hale getirilmektedir. Araçlarımız klimalı ve geniş bagaj kapasitesine sahiptir. Böylelikle havalimanı, otogar gibi lokasyonlara hızlı ve konforlu şekilde yetişmenizi sağlar. Böylelikle uzun yol seyahatlerinizi daha iyi geçirebilmeniz olasıdır.

Alsancak taksi işletmemiz ile güvenli hem de ucuz bir taksi hizmeti almak için Whatsapp uygulamamızdan da yararlanabilir ve uygulama üzerinden de bizlere konum bildirimi yapabilirsiniz. Böylelikle var olduğunuz lokasyona istediğiniz saat diliminde araç gönderebilmemiz mümkün olur. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına yapacağınız seyahatlerinizi taksi firmamızla iletişime geçerek daha güvenli ve zaman kaybı yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. Firma bünyesinde yer alan deneyimli sürücülerimiz can ve mal güvenliğinizi düşünerek bilinçli şekilde hareket ederler. Bundan dolayı da gönül rahatlığı ile Kültürpark korsan taksi durağımızın personelleriyle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Alsancak Korsan Taksi ile %100 Müşteri Memnuniyeti

İzmir’in en gözde semtlerinden biri olan Alsancak’ta yer alan taksi durağımızla iletişime geçtiğinizde İzmir’in yoğun trafiğine maruz kalmadan şehrin farklı semtlerine hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Montrö korsan taksi durağımızın profesyonel personelleriyle 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman aralığında taksi hizmetlerimiz hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Taksi hizmetlerimizde genellikle şehir içi yada şehir dışı yolculuklarınız için yolculuğun başında fiyat bilgisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Dolayısıyla da hiçbir şekilde müşterilerimiz fiyat hususunda mağduriyet yaşamıyor.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak sürdürdüğümüz işletmemizde modern araçlarla İzmir’in genelinde taksi hizmeti sunuyoruz. Bu şekilde İzmir ilinin yoğun trafiğine bir nebzede olsa olumlu manada katkı sağlamaya çalışıyoruz. İzmir’li vatandaşlarımızın Mimar Sinan korsan taksi firmamıza yapmış olduğu olumlu geri dönüşlerden anlıyoruz ki bu bölgede taksi işletmeciliği olarak lider konumda olan bir firmayız.

İzmir Alsancak Korsan Taksi Hizmetlerinin Avantajları Neler Olabilir?

İzmir gibi büyük bir kentte artık tıpkı İstanbul’da olduğu gibi yoğun bir trafik akışı mevcuttur. Bundan dolayı da şehrin trafiği oldukça yoğun ve bir yerden farklı bir yere gidebilmek oldukça zor olmaktadır. Toplu taşıma araç sayısının yetersiz kalması ve akabinde bu araçlarda yaşanan yoğunluk kişilerin yollarda zaman kaybı yaşamasına vesile olmaktadır. Aynı zamanda kalabalık olan araçlarda hijyen konusunda da eksiklikler olabilmektedir. Dolayısıyla özellikle Alsancak semtinde korsan taksi kullanımı epeyce fazla olmakla birlikte ayrıca oldukça da önemlidir.

Kültürpark korsan taksi işletmemiz ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilir ve acil durumlarınız veyahut şehir içi yada şehir dışı seyahatleriniz için taksi talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz taksi hizmetleri ile şu avantajlara sahip olabiliyorsunuz.

 • 7/24 hızlı ve kesintisiz iletişim
 • Hızlı ve güvenli yolculuk olanağı
 • Evcil hayvanlarınızı yanınızda taşıyabilme olanağı
 • Müşterilerin isteği üzerine bebek koltuğu ve şarj kablosu
 • Sabit fiyat garantisiyle şehir içi veya şehir dışı yolculuk olanağı
 • Güler yüzlü ve deneyimli sürücülerle can ve mal güvenliğinin sağlanarak yolculuk yapabilme
 • VIP araç hizmetlerinden yararlanabilme
 • Uygun fiyatlı ulaşım hizmeti alabilme
 • Özel şoför talep edebilme
 • Gerek aylık gerekse yıllık olarak anlaşma yapılabilme olanağı

Alsancak Kültürpark korsan taksi hizmetlerimizi tercih etmeniz halinde bu avantajlara sahip olabiliyorsunuz. Korsan taksi hizmetlerimiz ile kendinizi güvende hissedebilir ve aynı zamanda zamandan tasarruf etme şansına sahip olabilirsiniz. 7/24 taksi durağımızla iletişim kurarak taksi çağrısı oluşturabilirsiniz.

İzmir Korsan Taksi Fiyatları

İzmir Alsancak taksi durağımızla genel olarak Ticari taksilere oranla uygun fiyat politikasını benimseyerek taksi hizmeti sunuyoruz. Günümüzde Ticari taksilerin taksimetre açılış fiyatlarının yükselmesi ve ayrıca Ticari taksilerin kısa mesafelere gitme konusunda sıkıntı oluşturması ve yolcuların mağduriyeti sonrasında korsan taksilerin önemi daha da artmaktadır. Korsan taksi fiyat tarifemiz Lozan taksi durağımızda yeni senenin fiyat tarifesine göre güncellenmiş olsa da firma bünyemizde 2024 yılının fiyatlarını müşterilerimize yansıtmamaya özen gösteriyoruz.

Bu nedenledir ki firmamızla iletişime geçmeniz ve taksi talep etmeniz halinde ekonomik fiyatlarla konforlu ve kaliteli ulaşım hizmeti alacağınızı garanti edebiliyoruz. Ayrıca şunu da belirtmemizde yarar vardır. Firmamızdan şehir içi veyahut şehir dışı ulaşım hizmetleri almak istediğinizde mutlaka şehir içi yolculuklarınız için 1saat öncesinden araç rezervasyonu yaptırmayı unutmamalısınız. Ayrıca şehir dışı yolculuklarınızı konforlu ve kaliteli şekilde sunan firmamızdan alırsanız da 1 gün öncesinden mutlaka araç rezervasyonu yaptırmanız gereklidir. Böylelikle uzun yol seyahatlerinizi daha güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Alsancak Korsan Taksi İletişim

Alsancak korsan taksi firmamızla iletişim kurarak 7 gün 24 saat istediğiniz saat diliminde araç talebi oluşturabilirsiniz. İletişim numaramızı Alsancak Lozan korsan taksi durağımızın profesyonel personellerinden alabilir veyahut Whatsapp uygulamamız üzerinden konum bildirimi yaparak taksi çağrısı oluşturabiliyorsunuz. Alsancak ve yakın çevre semtlerde korsan taksi arayışındaysanız eğer firmamız 7/24 olmak üzere sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba.
Araç Lazım.
TAKSİ ÇAĞIR