Çiğli korsan taksi firmamızda kaliteli ve konforlu şekilde sürdürdüğümüz taksi hizmetlerimizi tercih ederek İzmir’in her semtine veyahut Çiğli’den farklı bir kentte rahatlıkla güvenli ulaşım sağlayabiliyorsunuz. İzmir ilinde de diğer büyük kentlerde olduğu gibi gün geçtikçe korsan taksi hizmeti sunan firmalara olan talep artmaktadır. Çiğli Egekent korsan taksi işletmemiz bu anlamda ilçedeki vatandaşların ulaşım sorununa bir nebzede olsa yardımcı olabilmektedir.

Korsan taksi firmamızda yer alan şoför kadromuz deneyimli ve her bir sürücümüz İzmir’in tüm ilçelerine ve kestirme yol bilgisine sahip olan kişilerdir. Bu nedenledir ki Küçük Çiğli korsan taksi firmamızdan taksi hizmetini gönül rahatlığı ile 7/24 talep edebilirsiniz. Firmamızın profesyonel personelleri sizlere aktif şekilde gece gündüz demeden taksi hizmeti sunabilmektedir.

Çiğli Korsan Taksi Hizmeti Almanız İçin Nedenler?

Günümüzde özelikle büyükşehirlerde artan nüfus artışları çok sayıda soruna neden olabilmektedir. Nüfus artışının yaratmış olduğu en önemli sorun hiç kuşkusuz ki, ulaşım ve trafik sorunudur. Geçmiş senelere kıyasla artık Ege’nin incisi İzmir’de de trafik ve akabinde ulaşım sıkıntıları oluşmaktadır. Çiğli ilçesinde de yaşanan ulaşım sorunlarına Çiğli korsan taksi işletmemizle kısa sürede çözüm üretebiliyoruz. Firma bünyemizde yer alan usta şoför kadromuz ve son model araçlardan oluşan geniş araç filomuz ile 7/24 Çiğli başta olmak üzere Tüm İzmir yollarındayız.

Atatürk korsan taksi durağımız ile 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde iletişim kurabilir ve taksi talebinde bulunabilirsiniz. Taksi talebinde bulunduğunuzda şu avantajlı durumları yaşayabiliyorsunuz.

 • İlk olarak İzmir ve Çiğli genelinde ekonomik fiyatlarla şehrin bir noktasından diğer bir noktasına hızlı yolculuk yapabiliyorsunuz.
 • Gerek şehir içi gerekse şehir dışı yolculuklarınız için belirlenen ücreti yolculuğun başında öğrenme şansına sahip oluyorsunuz. Böylelikle fiyat açısından mağduriyet yaşamamış oluyorsunuz.
 • Korsan taksi işletmemizde geniş araç filomuzla hizmet sunduğumuz için taksi beklemek gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Zira her daim yedekte aracımız ve sürücümüz hazır beklemektedir.
 • Araç randevusu oluşturmanız sayesinde istediğiniz aracı sizler için ayırabiliyor ve gerekli hijyen kontrollerini sağaldıktan sonra daha güvenli ve konforlu yolculuğa hazırlıyoruz.

Tüm bu avantajlı durumları ve Çiğli Çağdaş korsan taksi ayrıcalığını yaşayabilmek için 7/24 taksi durağımızın iletişim numarasını tuşlamanız gereklidir. Akabinde 15 dakika gibi bir zaman diliminde belirttiğiniz adreste aracımız hazır olacaktır.

 Güven Kaybı Olmadan 7/24 Korsan Taksi Hizmeti Alabilmek Mümkün Mü?

Uğur Mumcu korsan taksi işletmemiz sayesinde Çiğli’de güvenilir ve hızlı taksi hizmeti alabilmeniz oldukça mümkündür. Zira ilçede korsan taksi denildiğinde güvenilir, profesyonel sürücü kadrosu ve güler yüzlü personelleriyle akla gelen ilk taksi işletmesiyiz. Günümüzde korsan taksi kullanımının artması ve bu hizmetlerin önemseniyor olması hiç kuşkusuz ki Ticari taksilerin taksimetre açılış ücretlerinin artış göstermesinden kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda sarı Ticari taksi sürücülerinin insanları kandırarak yol mesafesini uzatmaları bu taksilere olan güvenin sarsılmasına neden oluştur.

Ticari taksilerin kısa mesafeler için insanları yollarda bekletmesi ve almaması da ayrıca mağduriyet sebebidir. Bu nedenledir ki Çiğli Maltepe korsan taksi durağımızın iletişim numarası yoğun olarak tuşlanmaktadır. Hızlı ve güvenilir yolculuk yapmak için sizlerde iletişim numaramıza 7/24 taksi çağrısı bırakabilirsiniz. Adeta sektör haline gelen korsan taksi hizmetleri ile kaliteden ödün vermeden konforlu şekilde gideceğiniz lokasyonlara zamanında ulaşabilirsiniz.

Çiğli Korsan Taksi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Yeni Korsan taksi firmamız bünyesinde yer alan deneyimli ekibimizle siz değerli İzmir’li vatandaşlarımıza gerek şehir içi gerekse şehirler arası seyahatlerinizde kalite ve konforu bir arada sunuyoruz. Aydınlıkevler korsan taksi durağımızın iletişim numarasını tuşlayarak yada Whatsapp uygulamamız üzerinden firmamızın yetkili kişileriyle irtibat kurabilirsiniz. Uygulama üzerinden taksi çağrısı oluşturabilir ve yine konum bildirimi yaparak sizlere daha hızlı taksi hizmeti vermemizi sağlayabilirsiniz.

Tüm Çiğli genelinde ve yakın çevre semtlerde olmak üzere Evka6 korsan taksi işletmemizde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz şöyledir:

 • Şehir içi veya şehir dışı konforlu ve güvenli yolculuk
 • Sabit fiyat garantisiyle 7 gün 24 saat ulaşım hizmeti
 • Evcil hayvan taşıma hizmeti
 • Kargo taşımacılığı
 • Evrak taşımacılığı
 • VIP araç hizmeti
 • Otel transfer hizmeti
 • Havalimanı transfer hizmeti
 • Otogar hizmeti
 • Özel şoför talep edebilme

Bu avantajlı hizmetleri Çiğli Evka2 korsan taksi işletmemizden rahatlıkla talep edebilirsiniz. Tüm bu avantajlı hizmetler için 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman aralığında iletişim numaralarımızı tuşlamalısınız.

Çiğli Korsan Taksi Hizmetleri Fiyat Tarifesi

Günümüz şartlarında artık İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde bir yerden diğer bir yere gidebilmek oldukça güç olmaktadır. Zira kentlerde var olan toplu taşıma araçları kimi zaman yetersiz kalabiliyor. İşte bu noktada korsan taksi hizmeti sunan firmalar devreye girerek kişilerin ulaşım sıkıntılarına hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretebiliyor. Bu nedenledir ki artık İzmir’de de korsan taksi firmalarına olan talep hızla artmaktadır.

Ahmet Taner Kışlalı korsan taksi durağımız Ticari taksi durağına bağlı olarak hizmet sunar. Ticari taksilerin uymakla yükümlü olduğu birtakım kurallara taksi işletmesi olarak bizlerde uyum sağlıyoruz. Dolaysıyla taksi firmamızdan gönül rahatlığı ile ulaşım hizmeti alabilirsiniz. Firma bünyesinde genel olarak Ticari taksilerde olduğu gibi taksimetre kullanmıyor, müşterimin gideceği lokasyona göre km başına ücret hesaplaması yapıyoruz.

Ticari taksilere oranla Çiğli Köyiçi korsan taksi işletmemizin fiyatları oldukça makul seviyedir. Tüm İzmir geneline ekonomik fiyat aralığında taksi hizmeti sunduğumuz için ilçede aranan firmalardan biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Dolayısıyla İzkent korsan taksi işletmemizden 7/24 taksi talebinde bulunarak sağlıklı bir hizmet alabilmeniz mümkün olur. Gün içinde genel olarak tüm İzmir yollarında olduğumuz için taksi randevusu oluşturmanız yararınıza olacaktır. Böylelikle daha emniyetli ve zaman tasarrufu sağlayan ulaşım hizmeti alabiliyorsunuz.

Çiğli Korsan Taksi İle Kaliteli Hizmet

Çiğli Sasali korsan taksi firma bünyemizde yer alan geniş araç filomuz ve deneyimli sürücülerimiz eşliğinde güler yüzlü ve ayrıca uygun fiyatlarda ulaşım hizmeti alabiliyorsunuz. Çiğli ilçesinde var olan yavaş hızla giden araçlar yerine korsan taksi işletmemizi tercih etmeniz halinde lüks araçlarla seyahat etme ayrıcalığını da yaşayabiliyorsunuz. Firma bünyemizde genel olarak siz değerli müşterilerimizle karşılıklı olarak memnuniyetle yolculuğumuzu sonlandırmaya özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak sürdürdüğümüz ulaşım hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz.

Çiğli ilçesinde ve yakın çevre ilçelerde sunmuş olduğumuz kaliteli, konforlu taksi hizmetleri için Yeni korsan taksi işletmemize Whatsapp uygulamamız üzerinden konum bildirimi gönderebilirsiniz. Böylelikle daha hızlı şekilde taksi hizmeti alabilmeniz mümkündür. Kaliteli, konforlu geniş araçlarımızla hızlı ve en önemlisi güvenli yolculuk için iletişim numaramızı tuşlamayı unutmamalısınız.

Güvenilir ulaşım hizmetinin adresi olan Çiğli korsan taksi işletmemiz her yolcumuzun bütçesine uygun şekilde makul fiyat aralıklarında hizmet sunuyor. Ticari taksilere kıyasla firmamızdan alacağınız ulaşım hizmetlerinde oldukça avantajlı duruma geçebilirsiniz. Araçlarımızın her biri her müşteri sonrasında gerekli temizliği, hijyen kontrolleri yapıldıktan sonra yeni müşteriye gönderiliyor. Bu nedenledir ki, Yeni korsan taksi durağımızdan taksi talebi oluşturmanız sizler için hem ekonomik hem güvenli seyahat için ilk adımı oluşturacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba.
Araç Lazım.
TAKSİ ÇAĞIR