İzmir korsan taksi işletmesi olarak 7/24 tüm İzmir’li müşterilerimizin hızlı ve ekonomik fiyatlarla güvenli bir yolculuk yapabilmelerini kendimize misyon edindik. Firma bünyemizde yer alan tecrübeli, İzmir trafiğine ve yol durumuna hakim olan sürücülerimizle kaliteli ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirmenizi olanaklı kılıyoruz. Korsan taksi hizmetlerinin öneminin her geçen gün artması bu sektörde de çok sayıda firmaların oluşmasını sağlamaktadır. Böylelikle İzmir ulaşım sisteminde de bir rahatlama meydana gelebilmektedir.

Korsan taksi İzmir firmamız bünyesinden yılın 365 günü alacağınız hizmetlerimiz oldukça çeşitli olup, İzmir’li vatandaşlarımızın her türlü ulaşım hizmetlerini karşılayabilecek geniş araç filosuna sahibiz. Alanında deneyimli profesyonel sürücülerimiz ile hızlı ve güvenli şekilde şehir içi veyahut şehirler arası seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken taksi işletmemizin iletişim numaralarını tuşlamak ve taksi çağrısı bırakmaktır. Oluşturmuş olduğunuz taksi çağrısı sistemimize düştüğü andan itibaren yeni müşteriye göre hazırlanmış temiz aracımız yaklaşık olarak 15 dakika içinde belirtiğiniz konumda olacaktır.

 

İzmir Korsan Taksi Hizmeti Nasıl Alırım?

Her geçen gün başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde artan trafik ve ulaşım sorunlarına yönelik olarak korsan taksi talepleri oluşmaktadır. Elbette burada şehirlerde hızlı şekilde oluşan nüfus artışının da etkisi büyüktür. Şehirlerde yer alan toplu taşıma araçlarının zamanında gelmeyişi, kalabalık oluşu ve akabinde insanların yollarda ulaşım mağduriyeti yaşamasına neden olmaktadır. İşte böyle zamanlarda İzmir korsan taksi hizmetleri bir nevi yardımcı bir ulaşım özelliği olmasıyla ön plana çıkıyor.

Hızlı ve güvenli yolculuğun adresi olan İzmir 7/24 hızlı korsan taksi durağımızın deneyimli personelleri sizlerin taksi taleplerini çözümlemek için hazır beklemektedir. Acil veya anlık oluşan taksi gereksinimlerinizi karşılamamızı istiyorsanız iletişim numaramızı tuşlamalı veyahut Whatsapp uygulamamız üzerinden taksi talebi oluşturarak konum bildirimi yapmalısınız. Böylelikle hızlı taksi hizmetimizden yararlanmanız daha kolay gerçekleşir.

İzmir Korsan Taksi Geniş Hizmet Ağı

Günümüzün yaşam koşullarını irdelediğimizde özellikle son senelerde ulaşım gereksinimleri daha da fazla olabiliyor. Zira büyükşehirlerde oluşan nüfus artışları sonrası toplu taşıma araçlarının yetersiz kalabilmesi sonucunda farklı ulaşım sistemleri ön plana çıkmaktadır. İzmir genelinde kaliteli ve konforlu bir yolculuk yapabilmeniz için sizlere sadece şehir içi ulaşım hizmetleri dışında daha birçok alanda da hizmet sunabiliyoruz. Bölge genelinde sunmuş olduğumuz geniş hizmet ağımız şöyledir:

 • Hızlı ve güvenli şehir içi ulaşım hizmeti
 • Şehirler arası transfer
 • Otel transfer hizmetleri
 • VIP araç hizmeti
 • Havaalanı taşımacılığı
 • Evcil hayvan taşımacılığı
 • Kargo ve evrak taşımacılığı
 • Şirketler adına taksi hizmeti
 • Personel taşımacılığı
 • Otogar transfer

 

7/24 güvenli İzmir korsan taksi hizmeti talep etmek istiyorsanız firmamızla günün her saatine iletişime geçebiliyorsunuz. Firmamızdan dilediğiniz hizmeti uygun fiyat aralığında sizlere sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yol aldığımız firmamızdan alacağınız her hizmetten oldukça memnun kalacağınızın garantisini verebileceğimizi söylemek isteriz.

En Uygun İzmir Korsan Taksi Hizmeti

İzmir merkez ve yakın çevre ilçelere hem konforlu hem de en uygun İzmir korsan taksi hizmeti arayışınız var ise firmamız sizin için doğru adrestir diyebiliriz. Firmamızın deneyimli sürücüleriyle güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz lokasyona zamanında ulaşım sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat günün her saatinde kesintisiz hizmet sunan taksi durağımız sizlere en uygun taksi gönderimi sağlayacaktır. Firmamızı tercih etmeniz halinde İzmir ve çevresinde ucuz şekilde yolculuk yapma olanağını da erişebilirsiniz.

Tüm İzmir çevresinde gece gündüz demeden usta şoförlerimiz ve son model lüks araçlarımızla sizlerin ekonomik taksi gereksinimlerini karşılamak için yollardayız. Dolayısıyla acil taksi ihtiyaçlarınız veyahut iş gezileri yada farklı amaçlar için yapacağınız seyahatlerinizde taksi randevularınızı oluşturmayı unutmamalısınız. İzmir korsan taksi firması olarak bir yoğunluk yaşadığımız için taksi randevusu oluşturmanız sağlıklı bir ulaşım hizmeti alabilmenizi sağlar.

Neden İzmir Korsan Taksi Hizmeti?

Geçmiş yıllara kıyasla artık İzmir ilinde de trafiğin yavaş akması ve ulaşım sisteminde yaşanan tıkanıklar, akabinde toplu taşıma araçlarının yetersizliği İzmir halkının da korsan taksilere olan talebini arttırıyor. Ticari taksilere insanların ödemiş olduğu ücretler hem fazla aynı zamanda da bu taksilerin kısa mesafe yolculukları için sıkıntı oluşturması insanları bu taksilerden soğutmuştur. İşte bu devrede kusursuz bir ulaşım hizmetini uygun fiyatlarla sunabilen İzmir taksi firmaları devreye girebiliyor.

Şehir içi İzmir korsan taksi hizmetlerini hızlı ve aynı zamanda güvenli şekilde almak istiyorsanız İzmir korsan taksi işletmemiz sizlere 7/24 hızlı çözüm sunabiliyor. Firma bünyemizde yer alan deneyimli sürücülerimiz ve talep ettiğiniz hizmete uygun geniş araç filomuzla sizlerin konforlu bir yolculuk yapabilmesi adına var gücümüzle çalışıyoruz. Şehir içi korsan taksi gereksinimlerinizde veyahut şehirler arası, otogar transfer gibi hizmetleriniz için en kısa zamanda taksi randevusu oluşturmanız gereklidir. Ancak bu şekilde temiz ve hijyen kontrolü yapılmış olan araçlarımızla konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmadan kaliteli yolculuk yapabilirsiniz.

İzmir Korsan Taksi
İzmir Korsan Taksi
İzmir VIP Korsan Taksi

İzmir genelinde ve yakın çevre ilçelerinde taksi hizmeti gereksiniminiz var ise bölgede yer alan korsan taksi hizmeti sunan firmalara yoğunlaşmalısınız. Zira korsan taksi hizmetleri günümüzde Ticari taksilere göre daha avantajlı hizmet özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlı olabiliyor. İzmir VIP taksi hizmeti de korsan taksi firmamız bünyesinde verilebiliyor. VIP araç hizmetlerimiz kaliteli şekilde sunulduğu gibi ayrıca bu hizmetimiz kişiye özel bir hizmettir. Eğer ki özel gün ve geceleriniz için taksi hizmeti almak istiyorsanız tercihinizi VIP araçlarımızdan yana kullanmanız sağlıklı olacaktır.

Firma bünyemizde geniş hizmet ağımız mevcut olup, VIP araç hizmetimizi karşılayacak Lüks ve son model farklı markalarda araçlarımız mevcuttur. Elbette VIP araç hizmetimizin fiyatı diğer taksi taleplerinize göre belirlenmiş fiyatlardan farklıdır. VIp araç hizmeti ücret bilgisini de 7/24 İzmir taksi durağımızda kesintisiz hizmet sunan personellerimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca hızlı şekilde VIP araç hizmet randevusu oluşturmak için Whatsapp uygulamamızı da rahatlıkla kullanabilir ve konum atabilirsiniz.

Korsan Taksi İzmir Numarasına Nasıl Ulaşılır?

İzmir korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde İzmir Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

 • Öncelik olarak yapmanız gereken “05332845835” telefon numaramızı arayın.
 • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
 • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.
İzmir Korsan Taksi Fiyatları

Korsan taksi fiyatları İzmir olarak yapılan araştırmalarda Ticari taksilere oranla korsan taksi firmamızın belirlemiş olduğu ücretlerin daha makul fiyat aralığında olduğunu anlayabilirsiniz. Firma bünyesinde sunmuş olduğumuz korsan taksi hizmetlerimizde müşterilerimizin gitmek istedikleri mesafeye göre ücret hesaplaması yapıyoruz. Taksi işletmemizde müşterilerimizin gidecekleri lokasyonlar için sabit fiyat garantisi sunuyoruz. Böylelikle yolcularımız günün sonunda yaptıkları seyahat için sürpriz fiyatlarla karşılaşmamış oluyor.

Firmamız dahilinde müşterilerimizin gidecekleri lokasyona göre belirlediğimiz fiyatları müşteriye yolculuk öncesi bilgisini veriyoruz. Dolayısıyla hiçbir şekilde fiyat hususunda bir mağduriyet yaşanmamıştır. Yolculuk hizmeti almadan kişinin ödeyeceği ücreti bilmesi müşterimizin yolculuk esnasında kendisini daha iyi hissetmesini sağlıyor. İzmir ekonomik taksi hizmeti almak için mutlaka 7 gün 24 saat kesintisiz taksi talebinde bulunabileceğiniz iletişim numaramızı tuşlamalısınız.

Korsan taksi fiyat listemizi görerek gideceğiniz lokasyonun ücret tahminini yapabilmek için Whatsapp uygulamamızı kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinde yer alan fiyat listemizi inceleyerek taksi talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızda sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizin kalitesini müşteri memnuniyetinin oluşmasına bağlıyoruz. Sizlerin vermiş olduğumuz hizmetlerden memnun kalmanız para kazanmanın da ötesindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba.
Araç Lazım.
TAKSİ ÇAĞIR