Karşıyaka Korsan Taksi, İzmir’in gözbebeği Karşıyaka kentin en sevilen ve hareketli ilçelerinden biridir. Karşıyaka sahil kenarı olması nedeniyle İzmir’e ilk defa gelen ve bu kenti bilmeyen kişilerin özellikle merak edip gidip görmek istedikleri bir ilçemizdir. Lakin her kalabalık kentlerde olduğu gibi Karşıyaka’nın da trafiği oldukça yoğun ve sıkıntılı olabilmektedir. Bu ilçede de bir semtten diğer bir semtte gidilmesi meşakatli olmaktadır. Bundan dolayı da bu ilçemizde de korsan taksilere olan rağbet fazladır.

Karşıyaka Yalı Korsan taksi durağımızda sunmuş olduğumuz kaliteli ve konforlu taksi hizmetlerimiz ile Karşıyaka’nın her noktasına hızlı ve güvenli şekilde gidebiliyorsunuz. Firma bünyesinde yer alan şoförlerimizin her biri İzmir ilinin her bölgesini, semtini avucunun içi gibi bilmektedir. Ayrıca İzmir Karşıyaka’nın yoğun trafiğine ayak uydurabilecek, kestirme yolları kullanarak yolcuları gidecekleri lokasyonlara hızlı şekilde ulaştırabiliyor.

7 gün 24 saat dilediğiniz zaman aralığında Bostanlı korsan taksi firmamızdan taksi hizmeti almak istiyorsanız rahatlıkla Whatsapp uygulamamız üzerinden bizlere taksi çağrısı ve konum bildirimi yapabilirsiniz.

Karşıyaka Uygun Fiyat Taksi Hizmetleri

Korsan taksi hizmetlerimiz Şemikler korsan taksi işletmemiz bünyesinde uygun fiyat aralığında sunuluyor. Ticari taksilerle yapılacak olan bir kıyaslama sonrasında firmamızın belirlemiş olduğu taksi hizmetlerinin oldukça uygun olduğunu anlayabilirsiniz. Karşıyaka Şemikler başta olmak üzere ilçenin tüm semtlerine kısa zamanda güvenli şekilde ulaşım sağlayabilmek için firmamızla 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Zübeyde Hanım korsan taksi durağımızda genel olarak diğer Ticari taksilerin uymakla yükümlü olduğu kurallara firma bünyemizdeki şoförlerimizde harfiyen uymaktadır. Firmamızdan alacağınız taksi hizmetlerini böylelikle gönül rahatlığıyla alabilmeniz mümkündür. Taksi işletmemizden taksi talebinde bulunmanız halinde bakımı yeni yapılmış olan ve ayrıca hijyen şatlarıyla uyumlu şekilde temizliği yapılmış olan araçlarımız sizlere gönderilmektedir. Uygun taksi hizmetlerimizden yararlanırken aynı zamanda hijyen hususunda da avantajlı olacaksınız.

Mustafa Kemal korsan Taksi hizmetlerimiz Karşıyaka ilçesinde sadece şehir içi değil şehirler arası da verilmektedir. Dolayısıyla gerek şehir içi gerekse şehir dışı seyahatlerinizde araç rezervasyonunuzu yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Ancak bu şekilde daha emniyetli seyahat edebilirsiniz.

Karşıyaka Korsan Taksi Hizmetlerimizin Sağlayacağı Avantajlar Neler Olabilir?

Korsan taksi hizmetlerine özellikle nüfus kalabalığı fazla olan kentlerde ve ilçelerde daha çok talep olmaktadır. Zira insan kalabalığının fazla olduğu ilçelerde toplu taşıma araçları yetersiz gelebilir veyahut bu araçların aşırı kalabalık olması kişileri diğer taksi hizmetlerine yönlendirebilir. İzmir Karşıyaka’da yoğun trafiği ve kalabalıklığı ile ulaşımda sıkıntılar yaşanan bir ilçedir.

Karşıyaka Cumhuriyet korsan taksi durağımızla iletişime geçerek dilediğiniz lokasyona taksi isteyebilirsiniz. Bu taksi çağrısını 7/24 dilediğiniz zaman aralığında gerek iletişim numaramız ile gerekse Whatsapp uygulamamız üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden taksi çağrısı oluşturabildiğiniz gibi ayrıca konum bilgisini de bizlerle paylaşabilirsiniz. Taksi çağrınız firmamıza düştüğü andan itibaren bakımı ve hijyen kontrolü yapılmış olan aracımız belirtmiş olduğunuz lokasyonda 15 dakika içinde hazır olacaktır.

İnönü korsan taksi durağımızın sağlamış olduğu avantajları şu şekilde sıralamamız mümkündür.

 • 7 gün 24 saat kesintisiz hızlı ulaşım imkanı
 • Sabit fiyat garantisiyle konforlu ve kaliteli yolculuk olanağı
 • %100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı güler yüzlü yolculuk imkanına sahip olma
 • Müşterilerin isteği doğrultusunda bebek koltuğu
 • 2023 model konforlu ve geniş araçlarımızla rahat bir yolculuk olanağı
 • Deneyimli şoförlerle hızlı ve güvenli yolculuk imkanı
 • Geniş bagaj kapasitesine sahip araçlarla konforlu yolculuk yapabilme ayrıcalığı
 • Gerektiğinde kredi kartı ile ödeme kolaylığına sahip olma
 • Müşterilerin isteği üzerine VIP araç hizmeti
 • Müşterilerin isteği üzerine yine şarj kablo bağlantısı
 • Şehir içi yada şehirler arası ekonomik ve güvenli yolculuk olanağı
 • Evcil hayvanlarınızı yanınızda taşıyabilme olanağı

Tüm bu avantajlı hizmetlerimizden yararlanmak için en kısa zamanda Mavişehir korsan taksi durağımız veyahut Karşıyaka taksi işletmemizin iletişim numaralarını tuşlayınız. Taksi randevusu oluşturmayı unutmamalısınız. Zira taksi işletmemiz bu ilçede epeyce yoğun olabilmektedir.

Karşıyaka Korsan Taksi Hizmetlerimiz Nasıldır?

Bahçelievler korsan taksi işletmemiz bünyesinde sunmuş olduğumuz taksi hizmet ağımız oldukça geniş olup, Sadece Karşıyaka ile sınırlı kalmayıp, tüm İzmir’e taksi hizmeti sağlayabiliyoruz. Geniş araç filomuz ve usta şoför kadromuzla tüm İzmir halkının ulaşım sorununa hızlı çözüm getirebiliyoruz. Karşıyaka Bahriye Üçok korsan taksi işletmemizde sunduğumuz taksi hizmetlerimiz şöyledir:

 • Şehirler arası transfer
 • Şehir içi konforlu yolculuk
 • Evcil hayvan taşımacılığı
 • Kargo taşımacılığı
 • Evrak taşımacılık hizmeti
 • Havalimanı transfer
 • Otogar transfer hizmeti
 • Otel Transfer hizmeti
 • VIP araç hizmetleri

Bu taksi hizmetlerimiz alanında deneyimli ve İzmir yol bilgisine sahip olan sürücüler eşliğinde siz değerli yolcularımıza sunulmaktadır. 7/24 deneyimli şoförlerle hızlı ve güvenli bir yolculuk yapmak istiyorsanız yada acil durumlarınızda taksi hizmeti almak istiyorsanız Karşıyaka Alaybey korsan taksi durağımızla iletişime geçmelisiniz. Taksi durağımızın profesyonel personelleri sizlere taksi hizmetleri hususunda gideceğiniz lokasyona göre fiyat bilgisi sunacaktır.

Karşıyaka Korsan Taksi Fiyat Tarifesi 2024

Korsan taksilerin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Geçmiş senelere kıyasla artık İzmir’de de yoğun trafik sorunu ve toplu taşıma araçlarının bu soruna yetersiz kalması insanların yollarda mağduriyet yaşamasına neden oluyor. Dolayısıyla da Karşıyaka Nergiz korsan taksi işletmemiz bu anlamda İzmir Karşıyaka’lı vatandaşların ulaşım sıkıntılarını büyük ölçüde giderebiliyor. Ticari taksilerin belirlemiş olduğu taksimetre açılış fiyatlarının yükselmesi beraberinde bu ilçedeki vatandaşların da korsan taksilere yönelmesini sağlamıştır.

Demirköprü korsan taksi işletmemizde konforlu ve kaliteli şekilde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz için ekonomik fiyat tarifesi uyguluyoruz. 2024 yılının fiyatlarını müşterilerimize sunmuyoruz. Bütçe dostu fiyatlarımız ile ilçede oluşan ulaşım sorununa olumlu katkı sağlıyoruz. Bu şekilde firmamız ilçede bütçe dostu fiyatları ve güvenli ulaşım hizmetleriyle akla gelen ilk taksi işletmesidir. Sizlerde ekonomik fiyatlarla hızlı ve güvenli şekilde seyahat etmek istiyorsanız 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman aralıklarında firmamızın iletişim numarasına taksi çağrısı bırakabilirsiniz. Taksi çağrınız bizlere ulaştığı andan itibaren en kısa zaman içinde hijyen kontrolü ve bakımı yapılan aracımız belirtmiş olduğunuz adrese doğru yola çıkacaktır.

Neden Karşıyaka Korsan Taksi Hizmeti?

Günümüzde artık toplu taşıma araçları özellikle kalabalık kentlerde yetersiz kalabiliyor. Bu durumda insanlar her gün zorunlu olarak gitmek durumunda kaldıkları yerlere okul, iş gibi lokasyonlara yorulmadan, zaman kaybı yaşamadan hızlı şekilde gidebilmek istiyor. Lakin bu durum maalesef ki toplu taşıma araçlarıyla kolay olmamaktadır. Zira bu araçlar sabah erken saatlerde ve aynı şekilde iş çıkış saatlerinde oldukça kalabalık olabilmektedir. Hal böyle olunca da korsan taksilerin önemi iyiden iyiye anlaşılabilmektedir.

Karşıyaka ilçesi de aşırı şekilde kalabalık olan bir ilçemizdir. Bu bölgede de trafik sorunu yoğun olduğu için Karşıyaka Atakent korsan taksi işletmemizi tercih etmeniz sizler için uygun olacaktır. Taksi hizmetimiz deneyimli şoförlerimiz ve son model bakımlı araçlarımız ile ekonomik fiyatlarla verilmektedir. Ayrıca aynı araç ve şoförle gidip gelebilmek için firmamızla aylık yada yıllık olarak da anlaşma yapabiliyorsunuz. Böylelikle daha uygun fiyatlarla ve güvenli şekilde zaman kaybı yaşamadan ulaşım hizmeti alabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba.
Araç Lazım.
TAKSİ ÇAĞIR